50,642
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| {{price|100}} | | {{price|100}} | ||
| {{ItemRecipe | Maamouls }} | | {{ItemRecipe | Maamouls }} | ||
|- | |||
| [[File:Nuts & Bolts.png|center|50x50px|link=Nuts & Bolts]] | |||
|[[Nuts & Bolts]] | |||
|{{stars|2}} | |||
|{{energy|3195}} | |||
|{{price|866}} | |||
|{{ItemRecipe | Nuts & Bolts }} | |||
|} | |} | ||