50,611
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{price|1785}} | | {{price|1785}} | ||
| {{ItemRecipe | Meaty Taco }} | | {{ItemRecipe | Meaty Taco }} | ||
|- | |||
| [[File:Royal Burger.png|center|50x50px|link=Royal Burger]] | |||
|[[Royal Burger]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|1670}} | |||
|{{price|2303}} | |||
|{{ItemRecipe | Royal Burger }} | |||
|} | |} | ||