50,605
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| {{price|1774}} | | {{price|1774}} | ||
| {{ItemRecipe | Hamburger Steak }} | | {{ItemRecipe | Hamburger Steak }} | ||
|- | |||
| [[File:Meaty Taco.png|center|50x50px|link=Meaty Taco]] | |||
| [[Meaty Taco]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1112}} | |||
| {{price|1785}} | |||
| {{ItemRecipe | Meaty Taco }} | |||
|} | |} | ||