48,967
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
| {{price|1431}} | | {{price|1431}} | ||
| {{ItemRecipe | Potato Leek Soup }} | | {{ItemRecipe | Potato Leek Soup }} | ||
|- | |||
| [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] | |||
|[[Shawarma]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2048}} | |||
|{{price|1877}} | |||
|{{ItemRecipe | Shawarma }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Steamed Fugu.png|center|50x50px|link=Steamed Fugu]] | | [[File:Steamed Fugu.png|center|50x50px|link=Steamed Fugu]] |