48,866
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
| {{price|499}} | | {{price|499}} | ||
| {{ItemRecipe | Creamy Garlic Scallops }} | | {{ItemRecipe | Creamy Garlic Scallops }} | ||
|- | |||
| [[File:Croissant.png|center|50x50px|link=Croissant]] | |||
| [[Croissant]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|566}} | |||
| {{price|249}} | |||
| {{ItemRecipe | Croissant }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Danish.png|center|50x50px|link=Danish]] | | [[File:Danish.png|center|50x50px|link=Danish]] | ||
Line 114: | Line 121: | ||
| {{price|314}} | | {{price|314}} | ||
| {{ItemRecipe | Danish }} | | {{ItemRecipe | Danish }} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Fish Pie.png|center|50x50px|link=Fish Pie]] | | [[File:Fish Pie.png|center|50x50px|link=Fish Pie]] |