48,847
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 135: | Line 135: | ||
| {{price|352}} | | {{price|352}} | ||
| {{ItemRecipe | Fish Risotto }} | | {{ItemRecipe | Fish Risotto }} | ||
|- | |||
| [[File:Kanelbulle.png|center|50x50px|link=Kanelbulle]] | |||
| [[Kanelbulle]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1548}} | |||
| {{price|663}} | |||
| {{ItemRecipe | Kanelbulle }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Lobster Roll.png|center|50x50px|link=Lobster Roll]] | | [[File:Lobster Roll.png|center|50x50px|link=Lobster Roll]] |