moderator
26,507
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
(→Character Schedules: placeholder rows for Mike and Sulley) |
||
Line 397: | Line 397: | ||
| | | | ||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Mickey Mouse.png|28px|link=]] 10 - 2 | | colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Mickey Mouse.png|28px|link=]] 10 - 2 | ||
|- | |||
|{{name|Mike Wazowski|size=28}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{name|Minnie Mouse|size=28}} | |{{name|Minnie Mouse|size=28}} | ||
Line 648: | Line 674: | ||
| colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 8 - 10 | | colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 8 - 10 | ||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 10 - 2 | | colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 10 - 2 | ||
|- | |||
|{{name|Sulley|size=28}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{name|The Beast|size=28}} | |{{name|The Beast|size=28}} |