50,891
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|1.3.1||{{version|1.3.1}} | |1.3.1||{{version|1.3.1}} | ||
|- | |||
|1.4 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.4}} | |||
|- | |||
|1.4.0 | |||
|- | |||
|1.5 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.5}} | |||
|- | |||
|1.5.0 | |||
|- | |||
|1.6 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.6}} | |||
|- | |||
|1.6.0 | |||
|- | |- | ||
|Other value | |Other value |